Royal Tin Prihlásiť Fľaša Spp Kovov Cín Prihlásiť Čerstvej Kávy Priemer 13,8 palca, Okrúhle Kovové Značky pre Domáce a Kuchynské Bar


Štítky: umenie káva, dekor prihlásiť, fľaša spp stenu, káva doska, kávový peeling, fľaša spp prihlásiť, pivo spp prihlásiť, prihláste sa, retro prihlásiť, fľaša spp dekor.

€8.48 €15.41
  • Skladom
  • w17735  • Tvar: Nepravidelné
  • Štýl: Retro a Nostalgické/Starý Nábytok
  • Materiál: Cínu
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

ROZMERY

13.8*13.8*1.5 palcov(35*35*4cm).

ĽAHKO ZAVESIŤ UMENIE

Tento ľahký kov tin znamení prichádza s 1 predvŕtané otvory na zavesenie.Je to dosť svetla, namontované s obojstranné penové pásky alebo príkaz pásy.Hrany každý tin znamení sú valcované a zovreté pre bezpečnú manipuláciu.

KLASICKÝ RETRO DEKOR

Tieto retro zberateľskú tin príznaky sú zábavné a atraktívne dekorácie pre váš Domov, Kanceláriu, Bar, Reštaurácia, Internáte, Muž Jaskyni Alebo v Garáži!

Č VYBLEDNUTIU

Royal tin príznaky sú vytlačené nepremokavé s vysokým rozlíšením, digitálne tlačiarenské farby, atramenty, to dáva viac skutočne vintage zobrazenia.To nezmizne, bez ohľadu na to, slnko, dážď, alebo iné extrémne počasie.Zostane dobrý, ako nový aj po mnohých rokoch vnútorné alebo vonkajšie použitie.

ZABEZPEČENIE KVALITY

Kontaktujte nás, ak nie ste spokojní s kovovou prihlásiť.Budeme riešiť všetky problémy s vašej spokojnosti, do 48 hodín.

INŠTALÁCIA OZNÁMENIE

Môžete zavesiť ho na vyhradené otvoru, aby sa zabránilo poškodeniu steny.

Pre bezpečnú dopravu, steny nechty nie sú zahrnuté v balíku.

BALENIE ZOZNAM

1 * Fľaša Spp Kovov Cín Prihlásiť


Napísať recenziu

Súvisiace produkty