Hudba Tesla Bez Akryl Základ Shell Arc Plazmový Reproduktor Bezdrôtový Prenos Experiment Ploche Toy Model (US Konektor)


Štítky: hliníková rúrka, základná hračka, dragon ball gohan, kefa model, 1 6 rozsahu obrázok príslušenstvo, ed, edd n eddy, displej hračka, enterbay, model farba, základný stojan.

€38.51 €48.74
  • Skladom
  • w17403  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: ŽIADNE

Hudba Tesla Bez Akryl Základ Shell Arc Plazmový Reproduktor Bezdrôtový Prenos Experiment Ploche Toy Model (US Konektor) PRESNÉ SPRACOVANIE---- rozdiel medzi týmto a YS03 je, že doska z YS04 základňa je dodal s akrylátová škrupina, aby sa výrobok viac skvelého pri prevencii scalding.Nie obmedzený na hudobný formát, môžu hrať v akejkoľvek forme hudby, pridať ochrana obvodu dizajn, nebude dae vstup o zariadenia; Epoxidový náter pre sekundárnej cievky, zníženie cievka odpojenie;

Jednoduché ovládanie---- Žiadny Manuál potrebné vôbec.PLUG and PLAY!Č uzemnenie potrebné.

DLHÁ životnosť ---- Tento tesla coil bezpečí, do poslednej hodiny bez prestávky preč čo má špeciálny odvod tepla zariadenie, chladenie, ventilátory a primerané circuit design vybavené, dobrý odvod tepla účinok.

Nekonečná zábava: Tento gui tesla má funkciu bezdrôtového prenosu a reproduktor, svetlo môže plynných trubice a druh bubliny, hrať všetky druhy hudby.To je perfektný nástroj výučby a podnietiť študentov záujmu vedy, tiež skvelý darček.

Úžasný rozhovor kusov na váš stôl: To je legrační vidieť ľudí vyzerá a reakcie, keď sa squeeze trochu shot pre tento tesla model.Zástrčky a svetla LED žiarovky nahor a potom to funguje ako kúzlo.Všetky vaše hostí chcete vedieť, čo sa stalo, icebreaking úspech.

Pripojte Typ:NÁM Zástrčku,platí, Kanada, India, Japonsko, Mexiko, Thajsko, usa, Filipíny a tak ďalej.

Funkcie:

Farba: Modrá + strieborná

Veľkosť (dx š xv): 85mmx85mmx175mm / 3.3x3.3x6.9 v

O napájanie (vrátane)

o kábla: 3.5 mm / 0.13 palcový kolo port

Napätie:8-32V (8V štart do práce,môže sa rozsvieti žiarovky; 13Vstart arc,môžete prehrávať hudbu; 24V má najlepšiu kvalitu zvuku ,nie vyššie ako 32V)

Prúd: 0 - 2 (napájanie je určená príkon, keď je 24 V, prúd je o 48W)

Typ:Bez Shell

Materiál:metal + pc

Zoznam balíkov:

1 x tesla

1 x o kábel

3 x žiarovka

1 xadapter

Upozornenie:

1. Nie je vhodný pre ľudí s elektronickými nástrojmi.

2. Nie Kontakt tesla pri práci.

3. Prosím, nepoužívajte tento tesla pod prostredí s horľavými a výbušnými materiálmi alebo zatvorené cievky a veľká veľkosť kovu.

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec.Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty