10Gbps CAT7 Jumper Plochý Kábel Ethernet RJ45 Ultra-Tenké LAN, Tieniace Siete Patch Kábel Viesť 0.5 /1 /2 /3 m


Štítky: lan pcie, splitter cat7, modrá cat7, ampcom cat7, patch kábel rj 45, 10 gigabit network card, sq11, údaje rj45 cat7, 1 tb usb, rj45 cat7 jack.

€1.92 €2.37
  • Skladom
  • w16901  • Názov Značky: Greatlizard
  • Číslo Modelu: Dada Kábel Na Prenos Údajov
  • Produkty Stav: Skladom
  • Package: Áno
  • Druh: Dada Kábel Na Prenos Údajov

10Gbps CAT7 Jumper Plochý Kábel Ethernet RJ45 Ultra-Tenké LAN, Tieniace Siete Patch Kábel Viesť 0.5 /1 /2 /3 m

Funkcia:

1.Cat7 Ethernetový Kábel---Tento kábel podporuje pásma až 600MHz a ponúka maximálne siete rýchlosťou 10Gbps môžete surfovať na Internete, prehrávať videá, hudbu a ďalšie dáta bez ťažkostí pomalej sieti.

2.10 gb / S High Speed---Na Cat7 patch kábel spája všetky hardvérové destinácií na vysokorýchlostné Gigabitové LAN (Local Area Network), ako sú Počítače, počítačové servery, tlačiarne, smerovače, prepínať okná, sieťové prehrávače médií, NAS, a VoIP telefóny.

3.Izolovaný Od Rušenie---Na RJ45 patch kábel je vyrobený z 4 tienené twisted pair (STP) z medených drôtov s dvoma RJ45 konektory na každom konci.V porovnaní s Cat 6 sieti Ethernet kábel, dodatočné tienenie a zlepšenie kvality v krútenie drôty poskytuje lepšiu ochranu pred presluchy, hluku, a rušeniu, ktoré môže zhoršiť kvalitu signálu.

4.Užívateľsky príjemný Dizajn---Ploché káble siete Ethernet sú super flexibilné a oveľa ľahšie spravovať, keď beží pod koberec, dvere, otáčanie ramien a zásuvky alebo pozdĺž steny.Plochý dizajn umožňuje vyhnúť sa zamotaniu káblov a šetrí miesto, a 24k pozlátený konektor je viac odolné na použitie.

5.Prenosné veľkosť uľahčuje prenášanie spolu

6.Mohli by ste vybrať kábel podľa vašich potrieb

Špecifikácia:

Typ:Jumper

Veľkosť:0,5 metra,1 meter,2 m,3 m

Téma:Domov

Funkcie:Plochý Kábel

Kategória:Cat 7

Balené:Taška

Balené zahŕňajú:

1 x LAN Sieťový Patch Kábel Viesť


Napísať recenziu

Súvisiace produkty