10 ks Oboe Trstina reed Ručné ( Tvrdosť Medium )


Štítky: rúry súprava universal 65mm, swimmimg ľudí myšlienky, white f rose gold ballon, posteľ, izby malé svetlo led, biela očné linky, odolný, vysoká plastové vázy poschodie, xiao izolované páčkové, smart casual čierna biela, toyota tundra časti ebay.

€36.59
  • Skladom
  • w16866  • Tvrdosť: Médium
  • Miesto Pôvodu: Čína (Pevninská Časť))
  • Názov Značky: RIYIN

Tvrdosť: stredne

Model : USA Štýl

Poznámka: Pretože výrobnej šarže je iný, farba oboe reed reťazec nemusí byť rovnaké ako picture show, ale kvalita je rovnaká.

Platby:

Prosím, uistite sa, potvrdiť objednávku keď dostanete položky v dobrom stave, pretože keď ste na mieste, poradí, vaše peniaze, je prenos do Úschovy, nie na náš účet priamo.

Doprava:

1. My len loď položka na konkrétne a potvrdené adresu uvedenú zákazníkom v objednávke.Ako budete platiť, prosím, uistite sa, že vaša adresa v nákupe zápasy adresu by ste chceli, aby sme loď.

3. Všetky položky bude dodaný do 10 pracovných dní po prijatí platby (Okrem Víkendu a Sviatkov),ale ak si kúpite menej ako 5 ks množstvo, normálne položky bude odoslaný do 2 pracovných dní .

4. Poskytneme vám sledovacie číslo (kuriérskou číslo) pre vašu kontrolu, týmto spôsobom budete vedieť, proces svoj pozemok.

5. Vaše položky, sa známky podľa jeho hodnoty.NIE sme zodpovední za akékoľvek dovozné dane, colné poplatky alebo colné odkladu.Kupujúci nemôže žiadosť o zrušenie aukcie, alebo žiadosť o vrátenie dane podľa tejto situácii.Prosím, informujte sa u svojho miestne daňové úrady PRED ponúkania cien.Avšak, väčšina našich položky môžu dosiahnuť, aby kupujúci bez akýchkoľvek daní.

Záruka:

Ako sme sľúbili, ak nie je akékoľvek poškodenie alebo zničenie pri obdržaní vašej položky, ktoré budeme robiť odoslať nový alebo vrátenie peňazí, ako sa vám páči.Ale pred tým, musíme si s nami spolupracovať snímať fotografie, keď dostanete to potom nám poskytujú dôkazy.Dúfam, že sa vám môže pochopiť.

Spätná väzba:

1. Prosím, neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek vaše pohodlie.

2. Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém.Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a čo bude v našich silách vyriešiť problémy.

3. Pošlite nám e-mail pred odchodom žiadne negatívne alebo Neutrálne spätnú väzbu.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty