V mene spoločnosti ConvaTec by som Teba, kolegyne a kolegov pozval na veľmi zaujímavé live webináre z oblasti osobného rozvoja určené hlavne pre zdravotníkov, ktoré organizujeme v spoluráci s SKSaPa.

Postup prihlásenia je veľmi jednoduchý.

Kliknite dole na PRIHLÁSTE SA TU, kde sa presuniete priamo na registračný portál.

Vľavo pod nápisom WEBCASTS si vyberiete účasť na jednom alebo oboch webinároch.
Potom v sekcii ZAREGISTRUJTE SA je potrebné vyplniť údaje (titul, meno a priezvisko, pracovisko, adresa pracoviska, ID číslo, štát – SR, email a telefónne číslo). Následne je potrebné potvrdiť súhlas so spracovaním osobných údajov a súhlas k budúcemu kontaktovaniu. Dôležité je kompletne vyplniť registráciu kvôli pripísaniu kreditov !
Klik na REGISTROVAŤ

Po obdržaní emailu po prihlásení prosím odkliknite správnosť emailovej adresy (Complete Your Registration). Pred samotným webinárom Vám prídu emailom upozornenia na online vysielanie. Potom už len stačí kliknúť na link, ktorý Vám príde emailom a môžete si v pohodlí domova alebo kdekoľvek pozrieť/počuť prínosnú prednášku.

Kredity: podujatie je zaradené do kreditného hodnotenia v zmysle vyhlášky MZ SR č. 74/2019 z.z. o kritériách a spôsobe hodnotenia sústavného vzdelávania zdravotníckych pracovníkov v znení neskorších predpisov.

Tešíme sa na Vašu účasť na online podujatí.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na telefónnom číslo 0911944850.

S pozdravom / Best regards

Stano

Ing. Stanislav Obertáš
Senior Sales Representative
Zákaznícke centrum ConvaTec
Unomedical s.r.o.
Štúrova 71A, 949 01 Nitra
Slovakia
Mobile Number: +421 911 944 850
Email: stanislav.obertas@convatec.com
www.convatec.sk