nebojte sa vyjadriť  svoj názor / napíšte …    po kliknutí na tento odkaz Vás presmeruje na Vášho poštového klienta vo Vašom PC . Ak nemáte túto možnosť, napíšte cez mail.google.com (adresa email: petrb90@gmail.com) (Ctrl+C a Ctrl+V)na každú správu určite odpoviem čestné pionierske 🙂

*****************
Lukas Kober

Musím vyjadriť svoje osobné uznanie administrátorovi internetovej stránky Regionálnej komory SaPA Banská Bystrica (pán Bruchala) za jej celkovú štruktúru, obsah a aktuálnosť.
Nie je veľa RK ktoré sa môžu pochváliť takouto stránkou a ako administrátor web stránky RK Vysoké Tatry musím otvorene priznať, že tá Bystrická je lepšia 🙂

Prajem veľa úspechov a nových nápadov. Na internete si vieme dnes nájsť už doslova všetko, preto by mali aj kolegyne sestry a pôrodné asistentky aktívne využívať internet ako miesto, kde si nájdu všetko potrebné, čo súvisí s našou profesiou.
************

Od: Ľubica Kočanová
Predmet:

Text správy:
Stránka je veľmi kreatívna s osobitým prístupom, páči sa mi, nie je iba strohá informačne, dopľňa mozaiku dňa a kompenzuje prísnu strohosť vlastným prístupom pána Petra Bruchalu, je to akokeby „vitajte a cíťte sa tu dobre a čítajte a počúvajte“ Nestretla som sa ešte s takýmto prijemným princípom oficiálnej stránky. Nech je dlho takáto bohatá. Fakt čaro.
******************************
Od: Mgr. Mária Víglaská
Predmet: pochvala
Text správy:
Z času na čas si pozriem aj stránku bbrksapa a musím povedať, že je veľmi pekne spracovaná, sú tu nové informácie o dianí a v neposlednom rade aj fotografická dokumentácia z podujatí. Fotografie sú urobené kvalitne, zachytávajú aktuálne dianie daného podujatia a je to veľmi pekná spomienka. Týmto chcem poďakovať autorovi týchto záberov za profesionálne zhotovenie a aktuálnosť.
Prajem všetko dobre, nech sa darí. 🙂
Tento mail bol odoslaný cez formulár na bbrksapa http://www.bbrksapa.sk

******************************
Od: Mgr. Mária Šípková
Predmet: pochvala
Text správy:
Pripájam sa ku komentáru od Mgr. Márii Víglaskej a plne s ňou súhlasím. Myslím si, že autor internetovej stránky bbrksapa si zaslúži veľkú pochvalu za vytvorenie prehľadnej a obsahovo bohatej internetovej stránky. Želám všetko dobré a ešte veľa dobrých nápadov 🙂 Mária Šípková.

*****************************

Od: polcerova Predmet:
Text správy:
skvelí ľudia robia skvelé veci….
****************************************

Od: Mgr. Mária Víglaská
Predmet: opäť pochvala
Text správy:
Ako som už uviedla minule, chodím na stránku bbrksapa a musím opäť vyjadriť pochvalu Petrovi Bruchalovi za jeho skvelú prácu. Týka sa to momentálnych a aktuálnych dianí okolo nás, prebiehajúce besedy v televízií s našou pani prezidentkou PhDr. Lévyovou, ministerkou JUDr. Zvolenskou, pánom Szalayom, ktoré si nemôže v aktuálnom čase pozrieť každý, pretože buď je v službe, alebo pokračuje v práci doma ( po službe). Ale keďže si ich nájdem na tejto stránke, môžem si ich pozrieť aj mimo vysielacieho času, začo som mu ďakujem. Je to presne tak ako napísala Alenka Polcerová – skvelí ľudia robia skvelé veci.

Tento mail bol odoslaný cez formulár na bbrksapa http://www.bbrksapa.sk
*************************************