****Odborný seminár a Valné zhromaždenie delegátov RK SaPA v Banskej Bystrici / DC J. Pavla II., Kapitulská 21, Banská Bystrica, dátum 19.03.2020, konferenčná miestnosť č. 2.14, 1.p. vpravo / 15,30 – 18,30 hod *****
Preklad webstránky
Konferencie BB RKSaPA
OŠETROVATEĽSTVO A ZDRAVIE XII. FYZIOTERAPIA A ZDRAVIE Trenčín, 29. apríl 2020 viac TU ********* 3.Bojnický ošetrovateľský kongres Hotel pod Zámkom Bojnice 21.5.2020 viac TU
Konferencie FNsP FDR BB
Marec 26.3.2020 Onkologická klinika SZU Oddelenie hematológie viac TU. ***************** Plán na rok 2020 viac TU.
Overenie poistenca
udzs

Archive for august, 2019

Ľubica Hlinková: VšZP je skutočnou oporou pre každého pacienta

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) je najbezpečnejším prístavom pre slovenského pacienta. Tvrdí to jej generálna riaditeľka Ľubica Hlinková a dodáva, že práve VšZP je tou poisťovňou, na ktorú sa pacient, ktorý čelí vážnym zdravotným problémom môže spoľahnúť. Tvrdíte, že VšZP je bezpečným prístavom pre slovenského pacienta, ale napriek tomu verejnosť neustále počúva o problémoch pri fungovaní tejto poisťovne, jej stratách, alebo problémoch pri zmluvách s partnermi. Ako si to vysvetľujete?
viac TU

Šéfka zdravotníctva mieri do parlamentu presviedčať poslancov: Podporia Kalavskej reformu nemocníc?!

Nechce sa vzdať bez boja. Ministerka zdravotníctva Andrea Kalavská (42) ostatné týždne vysvetľuje svoju reformu zdravotníctva, ktorá má prebiehať počas nasledujúcich 12 rokov. Paradoxne jej najväčšie vrásky na čele vyvolal šéf strany, ktorá ju do vlády nominovala – Robert Fico (54).
viac TU

Dlhodobá starostlivosť je bez stratifikácie nezmyslom

Posledný týždeň sme o reforme nemocníc, tzv. stratifikácii, počuli viac ako dosť. Najdôležitejšie však je to, že zmena, ktorá mala konečne skvalitniť zdravotnú starostlivosť, neprešla vládou. Tí, ktorí čakali,… že po dvanástich rokoch by bol Smer schopný konečne niečo spraviť pre slovenských pacientov, sa opäť mýlili.
viac TU

Komentár Ľubomíra Jaška: Ministerka ukazuje, že poslúchať Fica sa už nevypláca

Až teraz nastáva Ficov reálny koniec. Prestali ho poslúchať jeho vlastní. Vzbura ministerky Kalavskej ukazuje, že najlepšie časy pána poslanca sú fuč. Ešte donedávna mnohí verili (v duchu starších tradícií), že vláde šéfuje jej premiér. Ak sa niektorý z členov vlády začne stavať na zadné, premiér vymyslí výchovné opatrenia alebo sa dotyčného elegantne alebo menej elegantne zbaví.
viac TU

Informácie o dovolenkách lekárov sú už k dispozícii aj na online informačnom systéme

Ministerstvo zdravotníctva SR na svojej facebookovej stránke pripomína možnosť, vďaka ktorej sa už pacientom viac nestane, že natrafia na zatvorené dvere ambulancie. Vďaka portálu E-vuc.sk si ešte pred návštevou lekára môžeš overiť, či lekár nemá dovolenku, alebo nie je ambulancia v daný deň zatvorená. Takáto situácia, ktorá sa najčastejšie stáva práve v tomto ročnom období určite nepoteší nikoho z nás. Skvelým riešením je preto portál E-vuc.sk, kde sú k dispozícii všetky oznamy o zatvorených ambulanciách, no návštevníci na stránke nájdu aj ďalšie zaujímavé a užitočné informácie, informuje občianske združenie slovenský pacient.
viac TU

august 2019
Po Ut St Št Pi So Ne
« júl   okt »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
eHEALTH
ehealt
NCZI.sk
narod
2018-02-12_220850
Návštevníci