Please specify the group
SK SaPA BA
logo_sksapa
ministerstvo
2014-03-25_093228
Hodnotenie SV
všetko čo budete a môžete potrebovať hodnotenie pri hodnotení sústavného vzdelávania / kliknite na obrázok a viac TU
Vzdelávanie e-learning
emedius *************** akademia
Kalkulačka

Lieky a liečivá
adc
Laboratórní testy
labtest
zakony pre
Právny info – portál
company_logo

Archive for marec, 2018

Mám vlastný rozum, MZ budem viesť podľa svojho uváženia, tvrdí Kalavská

Nová ministerka zdravotníctva Andrea Kalavská (nominantka Smeru-SD) plánuje pokračovať v rozrobenej práci už bývalého šéfa rezortu zdravotníctva Tomáša Druckera (nominant Smeru-SD).Priznala, že od Druckera ešte nedostala rady, ako sa svojej funkcie uchopiť, “pretože všetko sa odohralo vo veľmi rýchlom slede udalostí”. “Ale mám vlastnú hlavu, budem robiť to, čo uznám za vhodné,” povedala Kalavská novinárom po prvom rokovaní novej vlády, ktorej šéfuje Peter Pellegrini (Smer-SD). Na ministerstve podľa nej ostalo veľa nedokončenej práce.
viac TU

Novú šéfku MZ A. Kalavskú kritizujú sestry i časť lekárov, iní sa jej zastali

Nová ministerka zdravotníctva Andrea Kalavská čelí po nástupe do funkcie kritike sestier i časti lekárov. Niektorí s ňou však majú i dobré skúsenosti. Najväčšia slovenská pacientska organizácia ju dopredu hodnotiť nechce a počká si na výsledky rokovaní s ňou. Kalavská kritiku registruje a odkázala, že sa bude snažiť pracovať ešte viac, na ministerstve doteraz pôsobila ako štátna tajomníčka.”
viac TU

Proč je tetování věčné a postupem času samo nezmizí?

Jen co vysvitne slunko a lidé si vyjdou v krátkých rukávech a nohavicích, vykoukne na nás pestrá galerie tu více, tu méně povedených tetování. Sedmdesátník s neuměle vyvedeným kačerem Donaldem na předloktí si zaslouží spíš náš soucit než posměch. Za nerozvážnosti mládí se platí a v případě tetování to bývá na doživotí.
viac TU

Výročie

Dnes sme mali s manželom desiate výročie svadby. Pretože sme obaja nezamestnaní, dohodli sme sa, že si nebudeme kupovať žiadne darčeky. Keď som sa zobudila, on bol už hore. Zišla som po schodoch a uvidela som nádherné divoko rastúce kvety naaranžované po celom dome. Muselo ich tam byť aspoň 400 – a neutratil za ne ani cent.

Deset otravných zlozvyků, které vám můžou zničit manželství

Bylo by krásné, kdyby všem, kteří si u oltáře slibovali věrnost a lásku až za hrob, tohle předsevzetí opravdu vydrželo. Ve skutečnosti to mnohým dříve či později přestane klapat a je jen otázka času, kdy se vydají každý svým směrem. Víme, co nemáte dělat, aby se to nestalo i vám.
viac TU

Konferencie BB RKSaPA
*******
eHEALTH
ehealt
NCZI.sk
narod
2017-06-21_073515
Preklad webstránky
2018-02-12_220850
fnsp
Overenie poistenca
udzs
marec 2018
Po Ut St Št Pi So Ne
« feb   apr »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Fakulta ZSZU BB
szu ba
hartman
Návštevníci
****Niekoho milovať znamená predovšetkým prijať ho takého aký je... Každý človek sa stáva krajším, keď má radosť.****Walter Trobisch